معرفی سایتهای اسلامی

تعدادی ازسایت های اسلامی با زبان های عربی، فارسی وانگلیسی برای دوستان علاقمند

کتابخانه عقیده

اما بعد:

( فَبَشِّرْ عِبَادِ الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُولَئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُولَئِكَ هُمْ أُولُو الْأَلْبَابِ ) الزمر١٧ - ١٨

«پس به [آن‏] بندگانم مژده بده، كسانى كه سخن[ها] را مى‏شنوند، آن گاه از بهترینش پیروى مى‏كنند. اینانند كسانى كه الله هدایتشان كرده و ایشان خردمندانند»

برادران وخواهران عزیز!

هر رسانه ای که پا به عرصۀ وجود می گذارد مسلماً از دید عقلا از دو حال خالی نیست یا در جهت اصلاح و سازندگی و حق طلبی حرکت می کند، و یا برعکس در جهت فساد و ویرانی و نشر باطل گام بر می دارند.

ما الله عز و جل را شاکریم که نه از دید خودمان بلکه از دید انسانهای عاقل جهان حدأقل به سوی عقب حرکت نمی کنیم اما اینکه حرکت ما به سوی جلو چه روند و سرعتی را طی می کند و اینکه ما چند درصد در این راه مؤفق هستیم، قضاوت را به عهدۀ شما بزرگواران می گذاریم. ما را از نقطه نظرات خود آگاه سازید.

و اما اهدافی را که ما در مسیر اصلاح و سازندگی امت اسلامی از طریق سايت عقيده دنبال می کنیم مختصراً خدمت شما سرروران گرامی ارائه می كنیم:

  • كسب رضا و خوشنودی الله عزوجل
  • نشر یكتاپرستی و سنت رسول الله صلى الله عليه وآله وسلم در میان مسلمانان
  • رسیدن به وحدت حقیقی جامعۀ اسلامی
  • آگاهی دادن درست وسالم به جامعۀ دینی و فرهنگی
  • از بین بردن افراط و تفریط و رسیدن به اسلام خالص و حقیقی
  • فراهم کردن یک کتابخانۀ سالم برای فرهنگ دوستان، به زبان فارسی

در پایان شایسته است این حقیقت را خدمت شما عزیزان به عرض برسانم که این کار بزرگ نتیجۀ کوشش و فداکاری شبانه روزی برادران و خواهران مؤمنی می باشد که با اخلاص وایمان در راستای بیداری امت اسلامی واعلای کلمه الله می کوشند و آنچه ما خدمت شما تقدیم می نماییم نتیجۀ زحمات آنها است، الله جل جلاله به همۀ آنها پاداش خیر بدهد و الله تعالی به همۀ کسانی که در راستای تهیۀ این سايت و دعوت به اسلام عزیز وتوحيد و يكتاپرستی قدم بر میدارند اجر و پاداش عظیم عنایت فرماید.

همچنین لازم به یادآوریست که سايت عقیده به هيچ گروه, دسته, حزب, انجمن, سازمان, شبكــه يا تشكيلاتى تعلق ندارد و هدف آن فقط اطلاع رسانى به مسلمانان فارسى زبان است تا از دين خود بر اســـــاس منهج و روش قرآنى آنچنان كه بايد و شايد مطلع شوند و هرگز سعى يا قصد ما اهانت و يا توهين بــه هيچ مذهب يا ديانت نيست بلكه بنا به دستور قرآن ( و جادلهم بالتي هي احسن ) با دليل و برهان و با ارائه ادله به رد دعاوى مخالفان يا دعوت بــه ســـوى حقيقت مى پردازيم، اميدواریم الله تبارک وتعالی از همۀ ما راضی و خوشنود گردد.


برچسب‌ها: سایت سنی ها, کتاب خانه الکترونیکی سنی ها, سایت فارسی مذهبی, سایت اسلامی با زبان فارسی, کتاب های امذهبی سنی ها
+ نوشته شده در  یکشنبه ۱۳۹۱/۰۱/۲۰ساعت 18:44  توسط رجاء  |